Green and Blue – Drugie miejsce na BrainCode Mobi#1

By | 25 stycznia 2014

17 stycznia w Politechnice Poznańskiej odbył się BrainCode Mobi#1 w którym wziąłem udział w 3 osobowym teamie złożonym z Joanny Wójcik, Bartka Wiorka i mnie Pawła Trojanowskiego czyli grupy Green and Blue.

Postanowiliśmy pójść na ten event żeby poznać inne technologie mobilne, trochę podpatrzeć fajnych pomysłów i napisać coś fajnego. Mieliśmy pomysł na aplikacje, która pomoże osobom palącym papierosy rzucić je.

Ukazaliśmy metaforycznie za pomocą gry typu breakout jak papierosy mogą niszczyć płuca. O czym możecie się przekonać oglądając poniższe zdjęcia 🙂

Aplikacje możecie już pobrać z Windows Store dla Windows 8 klikając tutaj lub szukając w wyszukiwarce „Szybka śmierć” (Jasny przekaz dla palaczy znajduje się nawet w tytule 😛 )

Zrobiono nam trochę ładnych zdjęć:

Po 24 godzinach pracy odbyła się prezentacja projektów i okazało się że nasza gra zajęła 2 miejsce w kategorii Open. Było to dla nas wielkie zaskoczenie, zresztą po naszych wywiadach widać to, a nawet bardzo i tu też 🙂 Było na prawdę miło. Dużo świetnych osób. Miła atmosfera. Jak będzie kolejna edycja BrainCode, to szukajcie nas tam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *