Paweł Trojanowski

Witam

Cześć, jestem Paweł Trojanowski, aktualnie zajmuję się tworzeniem systemów CRM (zarządzania relacjami z klientami) dla branży ubezpieczeniowej i księgowej, ale również zajmuję się tworzeniem interaktywnych aplikacji na urządzenia dotykowe.

Geneza powstania tej strony jest dosyć prosta – chciałem zebrać część mojej wiedzy w jednym miejscu, do którego będę miał dostęp z każdego miejsca na świecie, a przy okazji podzielić się moją wiedzą w języku polskim.

W internecie można znaleźć odpowiedź na każde pytanie, ale czy na pewno na każde pytanie zadane w języku polskim? Z pewnością nie. Zgadzam się, że programista powinien znać język angielski, ale uważam, że jest wiele młodych ludzi, którzy jeszcze nie rozumieją języka angielskiego specjalistycznego i nie dyskryminuję ich 🙂 Korzystajcie z wiedzy zgromadzonej na tej stronie!

Poradnik pozwolił mi współpracować z kilkoma firmami, które dały mi możliwość rozwijać swoją wiedzę w oparciu o ich produkty. Jeżeli sądzisz, że powinienem współpracować również z Tobą, napisz do mnie, a z pewnością wymyślimy model współpracy, który przyniesie korzyść nam obojgu.

Prowadzisz biznes? Potrzebujesz określonego oprogramowania, a rozwiązania obecne na rynku nie satysfakcjonują cię? Sprawdź moje CV i zadzwoń lub napisz do mnie!

Produkty, które tworzyłem:

www.chestercrm.pl

www.ubezpieczamysie.pl

www.ogrodzusmiechem.pl

Interaktywny przystanek

Stół interaktywny w Eurocafe

 

Paweł Trojanowski CV

5 thoughts on “Paweł Trojanowski

 1. Kasper

  Witam serdecznie,

  Poszukuję programisty aplikacji mobillnych do stałej współpracy.

  Czy jest Pan zainteresowany szczegółami?

  Pozdrawiam
  Kasper Szymiczek

  Reply
 2. Kasper

  Mała pomyłka formularza kontaktowego z komentarzem.

  Czekam na Pański odzew.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *